Що ви думаєте про нас?
Нам буде дуже приємно, якщо ви залишите свій коментар для нас. Кожне ваше побажання дуже важливе для нас, спираючись на ваші поради та побажання, ми ставатимемо кращими. Адже те, як ми працюємо, залежить не тільки від нас, а й від усіх наших клієнтів. Тому ми будемо дуже раді, якщо ви напишіть для нас щось цікаве, або просто залишите свою думку про нашу фірму, нашу роботу і наш колектив. Дякую, що оформлялися у нас, сподіваємось вам все сподобалося, і ми неодмінно побачимось знову!

Дуже вдячна Андрію за допомогу. Була ситуація з документами, яка відкрилася в неділю о 8 вечора на кордоні Молдова-Україна. Андрій не тільки оперативно зробив всі потрібні документи, але ще й супроводжував на всіх етапах проходження митниці.
Якщо ви звертаєтесь до Андрія, гарантовано він доведе справи до кінця. Оперативність, професійність, відповідальність – це те що я відчувала. Була дуже рада співпрацювати!!! При необхідності до Андрія буду звертатися знов. Та всім рекомендую, якщо ви хочете швидко та якісно вирішити свої питання!!!
Звернувся до Андрія по питанню розмитненню авто з ЄС. Робив це в перше, тому було багато запитань. Андрій все ясно пояснив. Провів по всіх етапах від документів в ЄС до розмитнення на місцевій митниці. Все пройшло доволі швидко. Був на зв’язку навіть у не робочий час – це було дуже актуально, коли митники на кордоні почали крутити носом та робили натяки на самі знаєте що. Але з ними зв’язався Андрій і все пішло так, як повинно бути в нормальній державі.
Роблю підсумок – буду звертатись до Андрія у подальшому.
Дякую Андрію, максимально оперативно допоміг знайти вирішення проблеми, та оперативно підготував всі документи, раджу до співпраці
Дякуємо Андрію! Все оперативно, пояснює зрозуміло, підготував повний пакет документів.
Андрія раджу, як майстра в своїй справі
Коли всі розводили руками, він єдиний хто взявся за нашу проблему і довів справу до кінця!
Андрій – професіонал своєї справи, а ще дуже приємна людина. Вів нас від моменту поїздки за авто в Німеччину: оформлення купчої, експортне декларування, митне декларування, сплата мита та послуг, технічна сертифікація і навіть постановка на облік.
Рекомендую і буду рекомендувати Андрія, а також сподіваюся співпрацювати в майбутньому в сфері розмитнення вантажів.
Мій випадок не був із найлегших, але Андрій завжди залишався на зв’язку, усе зробив чітко, професійно й без жодних затримок. Підтримка на найвищому рівні, усе пояснює зрозуміло та з терпінням, завжди можна звернутися з будь-яким питанням і отримати допомогу. Це був дуже гарний досвід, і я щиро вдячна Андрію за його роботу та людяність.
Очень доволен услугами данной компании. Хотя груз у нас серьезный и требует тщательного досмотра со стороны таможенной службы, учитывая что были сложности, все прошло хорошо. Во многом помог Андрей. Во всем и всегда консультировал и советовал, в особенности помог с оформлением документов. Огромная благодарность этой компании. Хотя мы в первый раз, но в последующем обязательно воспользуемся услугами данной компании.
Сегодня все прошло “без сучка, без задоринки”. С Вами приятно работать. Кстати, водитель, который везет товар, знает Вашу компанию и очень высокого мнения о Вашей работе. Еще на выезде с фабрики он боялся, что будет торчать на таможне до понедельника. А когда я сказал, что оформление на Гоптовке, сразу спросил: “8-й кабинет?”, и остался доволен ответом. Уже сегодня вечером будет ужинать дома и спать с женой. По-моему, мнение простых ребят-водителей, даже важнее тех, кто платит деньги за оформление. Хорошего вечера.
Щиро дякую Андрієві за його роботу. В ситуації, коли інші брокера розводили руками і не могли чи не хотіли допомогти, від Андрія я отримала вичерпну інформацію, а головне результат. Як наслідок, авто без проблем пройшло кордон. Ще раз щиро дякую і рекомендую всім і кожному до співпраці!!!!!!!!!!!!!!!!!
Отлично. Был проблемный груз, проблемы была в том что груз не в Харькове, а в Киеве, все оформление в Киеве нужно выполнять. Все порешали и довольно быстро! Очень оперативно ребята все рассказали, и начали с ними работать. Через 3 дня вопрос зарыт успешно!
Рекомендую!
Огромная благодарность Андрею Павловичу за помощь с растаможкой!
Очень грамотный специалист! Достаточно заботлив, вежлив, ведёт ваши дела от начала и до конца. Рекомендую!
Огромная благодарность Андрею, за то что помог оформить документы с проблемным грузом. Компетентно и оперативно помогал решать вопросы, всегда был на связи, работа на профессиональном уровне. По оплате не было сомнений, так как предложили 2 варианта – оформить через юр лицо, с подписанием договора, либо оплата на физ лицо. Без вопросов предоставил все свои документы.
Рекомендую к сотрудничеству!!!
Спасибо.Оперативно пошли на встречу и растаможили мне электромобиль с РФ в Украину. Мой электрокар не был произведен и сборки РФ поэтому растаможить не составило затруднений. Все прошло успешно и не дорого. отдельное спасибо брокеру Андрею. Советую обратиться именно к нему , свое дело знает , делает быстро и качественно!
Добрый день.
Я хочу поблагодарить Андрея за работу. Я с Украины купил автомобиль в США и не мог оформит форму Т1 и мне очень повезло что я встретил на своём пути такого человека как Андрей он очень профессионально отнёсся к работе и сделал все очень быстро. Он профессионал своего дела. Если бы вме так как он работал мир земля бы крутилась два раза быстрее вокруг оси.
Добрый день. Спасибо Андрею и его команде за хорошую и профессиональную работу. Рекомендую к сотрудничеству!